Apie Mus

Mes Gydome Žmogų, o ne Ligą

Mes neapsiribojame ligos simptomų gydymu, negydome kažkurios vienos ligos, nesveiko organo ar stuburo. Analizuodami funkcinius ryšius organizme ieškome užslėptų, plika akimi nematomų ligos priežasčių bei jas šaliname.  Susirgimą vertiname kaip prarastą organizmo savireguliacijos sugebėjimą, o mūsų gydymo tikslas – atstatyti prarastas organizmo funkcijas bei funkcinius ryšius.

Žmogus – tai nedaloma visuma, nepakartojama ir individuali. Žmogaus organizmo sudedamosios (struktūra, chemija, psichika) yra glaudžiai tarpusavyje susijusios ir viena nuo kitos priklausančios. Dėl šitos priežasties, pažeidimai atsiradę vienoje sudedamojoje dalyje daro įtaką ir kitoms.

Diagnostika ir gydymas remiasi atvirkštinio biologinio ryšio principu, leidžiančiu parinkti maksimaliai individualų ir korektišką gydymą, efektyviai kontroliuoti gydymo eigą. Gydytojas lyg kalbasi su paciento kūnu jo kalba, suaktyvindamas organizmo savigydos ir atsistatymo programas.


Chemija

Medžiagų apykaita, imuninė, endokrininė ir neuro-endokrininė sistemos

Struktūra

Tai, ką galima paliesti: kaulai, raiščiai, raumenys, vidaus

Psichika

Organizmo informacijos keitimosi procesai, vykstantys tiek organizmo viduje, tiek su mus supančia aplinka: refleksai, suvokimas, pojūčiai, emocijos, mąstymas, sąmonė, pasąmonė, elgsena ir kt.


Kuo mūsų klinika išsiskiria iš kitų?

Diagnozuodami ir gydydami mes suvienijame akademinės medicinos ir vadinamosios netradicinės medicinos žinias bei įgūdžius. Mūsų manymu, medicina – ne tik mokslas, bet ir menas, ir jie drauge turi padėti atstatyti žmogaus sveikatą. Išmanyti organizme vykstančius procesus – medicinos mokslo dalykas. Gebėjimas gauti informaciją apie pacientą kankinančią problemą iš jo paties kūno, mokėjimas „kalbėti su žmogaus kūnu jo kalba“ ir tiksliu bei tikslingu veiksmu priversti veikti organizmo savireguliacijos procesus – tai gydymo menas. Taigi mūsų klinikos gydytojų darbe organiškai dera gydymo mokslas ir menas.


Dirbdami stengiamės matyti visą vidinių organizmo pakitimų kompleksą, nustatyti jų tarpusavio ryšį, išskirti, kurie pokyčiai yra pirminiai, o kurie – tik pasekmės.


Mes žmogaus organizmą įvardijame kaip struktūrinius, biocheminius ir psichinius procesus, kurie palaiko, daro įtaką vienas kitam. Juos vienija energetinė – informacinė sistema. Išugdyti specialieji jautrumo įgūdžiai ir diagnozavimo būdai leidžia mums aptikti užslėptus, plika akimi nematomus pokyčius bei išsiaiškinti jų priežastis.


Mūsų požiūrio į gydymą pamatas – naudotis įgimtu, natūraliu organizmo siekiu ir gebėjimu – savigyda ir savireguliacija. Todėl taikome natūralius gydymo būdus: manualinę terapiją, osteopatinį gydymą, akupunktūrą, kineziterapiją, fizioterapiją, homeopatiją ir biopunktūrą, gydymą žolelėmis, vitaminus, mineralus, biologinio dekodavimo metodiką, somatinę – emocinę terapiją  bei emocinės pusiausvyros atstatymą.


Maksimalus dėmesys paciento problemoms, kruopštus diagnozavimas, profesionalus gautų duomenų analizavimas, kryptingo, individualizuoto gydomojo poveikio komplekso parinkimas – tai ir yra mūsų terapijos paslaptis. Išmanyti, mokėti, jausti, svarstyti, tiksliai ir efektyviai veikti – toks mūsų klinikos gydytojų kredo.  Medicina – tai ne tik žinios ir darbščios rankos, bet ir jautri, sunkiu momentu pasiryžusi padėti, šilta ir užjaučianti gydytojo širdis.


Kokius susirgimus gydome efektyviausiai?

Mūsų pagalbos ieško žmonės, kuriems nepatinka gydymo būdas „simptomas – vaistai“ bei tie, kuriems rūpi jų negalavimų priežastys. Mes negydome tik vienos ligos, nesveiko organo ar stuburo. Mes atstatome prarastas organizmo funkcijas ir tų funkcijų ryšius, nes tik tada išgyjama. Bet kuris susirgimas – pirmiausia yra funkcinis sutrikimas, organizmo nebesugebėjimas priešintis žalingiems veiksniams ar  prisitaikyti prie jų. Kuo besirgtum, visada galima padėti.

Geriausių rezultatų pasiekėme gydydami šias ligas:

 • atramos-judėjimo sistemos susirgimus
 • stuburo disko problemas
 • stuburo osteochondrozę
 • nugaros, kaklo skausmus
 • sąnarių skausmus bei judesio sutrikimus

 
Ypač sėkmingai mums sekasi gydyti tarpslankstelinio disko išvaržą. Taikydami autorinę – mūsų klinikoje sukurtą – disko išvaržos gydymo metodiką, padėjome 89% besikreipiančiųjų, iš jų 70%-čiai procentų anksčiau buvo siūlyta operacija.
 
Puikių rezultatų pasiekėme gydydami:

 • galvos skausmus, galvos svaigimą
 • psichinę ir emocinę įtampą
 • nemigą
 • energijos trūkumo jausmą
 • chronišką nuovargio sindromą
 • funkcinius virškinamojo trakto sutrikimus
 • imuniteto nusilpimą

 
Visoms sunkioms ligoms geriausia užbėgti už akių, o ne jas  gydyti. Kinai sako: „Gydyti ligą, kai ji jau yra, tai tas pats, kaip  imti kasti šulinį  panorus  atsigerti arba kaldintis ginklą, kai karas jau prasidėjęs“.
Besivaikydami turtų, sėkmės ir vienadienių malonumų dažniausiai pamirštame, kas yra tikrasis malonumų šaltinis, – ogi mūsų kūnas! Deja, paprastai automobiliais ar naminiais gyvūnais rūpinamės geriau negu savuoju kūnu. Tada ir pirmieji ligos požymiai netikėtai  tampa paskutiniaisiais (infarktas, insultas) arba paaiškėja, kad jau paskutinioji ligos stadija.
Liga kūne gali tūnoti ir neišsiduoti labai ilgai arba jos požymiai gali būti tokie menkučiai, jog mojuojame ranka – praeis! Visi kartais jaučiame nugaros, galvos, raumenų, raiščių, sąnarių skausmų. Kartais skundžiamės ir užsitęsusiu nuovargiu bei psichoemocine įtampa. O tai ir yra ženklai, kurių reikėtų paisyti, kad išvengtume sveikatos bėdų.
 
Įsiklausykite į savo kūną ir jo reikmes!