Apie Mus

Mes gydome žmogų, o ne ligą

Mes neapsiribojame tik ligos simptomų gydymu, negydome kažkurios vienos ligos, nesveiko organo ar stuburo. Analizuodami funkcinius ryšius organizme ieškome užslėptų, plika akimi nematomų ligos priežasčių bei jas šaliname.  Susirgimą vertiname kaip prarastą organizmo savireguliacijos sugebėjimą, o mūsų gydymo tikslas – atstatyti prarastas organizmo funkcijas bei funkcinius ryšius.

Pažvelgę į mūsų logotipą išvysite mūsų požiūrio į žmogų simbolį. Žmogų – kaip nedalomą visumą, kaip nepakartojamą ir individualų. Trikampis simbolizuoja glaudžiai tarpusavyje susijusias ir viena nuo kitos priklausančias žmogaus organizmo dedamąsias: struktūrą, chemiją ir psichiką.

 • Struktūra yra tai, ką galima paliesti: kaulai, raiščiai, raumenys, vidaus organai, liaukos, nervai, kraujagyslės ir kt.
 • Chemija – tai medžiagų apykaita, imuninė, endokrininė ir neuro-endokrininė sistemos.
 • Psichika – tai organizmo informacijos keitimosi procesai, vykstantys tiek organizmo viduje, tiek su mus supančia aplinka: refleksai, suvokimas, pojūčiai, emocijos, mąstymas, sąmonė, pasąmonė, elgsena ir kt.

Pažeidimai, atsiradę vienoje simbolinio trikampio dalyje, turi įtakos ir kitoms.

Diagnostika ir gydymas remiasi atvirkštinio biologinio ryšio principu, leidžiančiu parinkti maksimaliai individualų ir korektišką gydymą, efektyviai kontroliuoti gydymo eigą. Gydytojas lyg kalbasi su paciento kūnu jo kalba, suaktyvindamas organizmo savigydos ir atsistatymo programas.


Kuo mūsų klinika išsiskiria iš kitų?

Diagnozuodami ir gydydami mes remiamės ne tik akademinės medicinos, bet ir vadinamosios netradicinės medicinos žiniomis bei įgūdžiais – mes suvienijame jas. Mūsų manymu, medicina – ne tik mokslas, bet ir menas, ir jie drauge turi padėti atstatyti žmogaus sveikatą. Išmanyti organizme vykstančius procesus – medicinos mokslo dalykas. Gebėjimas gauti informacijos apie pacientą kankinančią problemą iš jo paties kūno, mokėjimas „kalbėti su žmogaus kūnu jo kalba“ ir tiksliu bei tikslingu veiksmu priversti veikti organizmo savireguliacijos procesus, – tai jau gydymo menas. Taigi mūsų klinikos gydytojų darbe organiškai dera gydymo mokslas ir menas.

Dirbdami stengiamės matyti visą vidinių organizmo pakitimų kompleksą, nustatyti jų tarpusavio ryšį, išskirti, kurie pokyčiai yra pirminiai, o kurie – tik pasekmės.

Mes žmogaus organizmą įvardijame kaip struktūrinius, biocheminius ir psichinius procesus, kurie palaiko, daro įtaką vienas kitam. Juos vienija energetinė – informacinė sistema. Išugdyti specialieji jautrumo įgūdžiai ir diagnozavimo būdai leidžia mums aptikti užslėptus, plika akimi nematomus pokyčius bei išsiaiškinti jų priežastis.

Mūsų požiūrio į gydymą pamatas – naudotis įgimtu, natūraliu organizmo siekiu ir gebėjimu – savigyda ir savireguliacija. Todėl taikome natūralius gydymo būdus: manualinę terapiją, osteopatinį gydymą, akupunktūrą, kineziterapiją, fizioterapiją, homeopatiją ir biopunktūrą, gydymą žolelėmis, vitaminus, mineralus, biologinio dekodavimo metodiką, somatinę – emocinę terapiją  bei emocinės pusiausvyros atstatymą.

Maksimalus dėmesys paciento problemoms, kruopštus diagnozavimas, profesionalus gautų duomenų analizavimas, kryptingo, individualizuoto gydomojo poveikio komplekso parinkimas – tai ir yra mūsų terapijos paslaptis. Išmanyti, mokėti, jausti, svarstyti, tiksliai ir efektyviai veikti – toks mūsų klinikos gydytojų kredo.  Medicina – tai ne tik žinios ir darbščios rankos, bet ir jautri, sunkiu momentu pasiryžusi padėti, šilta ir užjaučianti gydytojo širdis.


Kokius susirgimus gydome efektyviausiai?

Mūsų pagalbos ieško žmonės, kuriems nepatinka gydymo būdas „simptomas – vaistai“ bei tie, kuriems rūpi jų negalavimų priežastys. Jei Jūsų virtuvėje iš čiaupo neteka vanduo, nebūtinai čiaupas sugedęs. Jei pritaikytumėte tai mums, tai reikštų, kad mes negydome tik vienos ligos, nesveiko organo ar stuburo. Mes atstatome prarastas organizmo funkcijas ir tų funkcijų ryšius, o tada ir išgyjama. Bet kuris susirgimas – pirmiausia yra funkcinis sutrikimas, organizmo nebesugebėjimas priešintis žalingiems veiksniams ar  prisitaikyti prie jų. Kuo besirgtum, visada galima padėti.

Geriausių rezultatų pasiekėme gydydami šias ligas:

 • atramos-judėjimo sistemos susirgimus,
 • stuburo disko problemas,
 • stuburo osteochondrozę,
 • nugaros, kaklo skausmus,
 • sąnarių skausmus bei judesio sutrikimus.

 

Ypač norėčiau atkreipti dėmesį, kad mums sekasi gydyti tarpslankstelinio disko išvaržą. Taikydami autorinę – mūsų klinikoje sukurtą – disko išvaržos gydymo metodiką, padėjome 89% besikreipiančiųjų, iš jų 70%-čiai procentų anksčiau buvo siūlyta operacija.

 

Puikių rezultatų pasiekėme gydydami:

 • galvos skausmus, galvos svaigimą,
 • psichinę ir emocinę įtampą,
 • nemigą,
 • energijos trūkumo jausmą,
 • chronišką nuovargio sindromą,
 • funkcinius virškinamojo trakto sutrikimus,
 • imuniteto nusilpimą.

 

Visoms sunkioms ligoms geriausia užbėgti už akių, o ne jas  gydyti. Kinai sako: „Gydyti ligą, kai ji jau yra, tai tas pats, kaip  imti kasti šulinį  panorus  atsigerti arba kaldintis ginklą, kai karas jau prasidėjęs“.

Besivaikydami turtų, sėkmės ir vienadienių malonumų dažniausiai pamirštame, kas yra tikrasis malonumų šaltinis, – ogi mūsų kūnas! Deja, paprastai automobiliais ar naminiais gyvūnais rūpinamės geriau negu savuoju kūnu! Tada ir pirmieji ligos požymiai netikėtai  tampa paskutiniaisiais (infarktas, insultas) arba paaiškėja, kad jau paskutinioji ligos stadija.

Liga kūne gali tūnoti ir neišsiduoti labai ilgai arba jos požymiai gali būti tokie menkučiai, jog numojame ranka – praeis! Visi kartais jaučiame nugaros, galvos, raumenų, raiščių, sąnarių skausmų. Kartais skundžiamės ir užsitęsusiu nuovargiu bei psichoemocine įtampa. O tai ir yra ženklai, kurių reikėtų paisyti, kad išvengtume sveikatos bėdų.

 

Įsiklausykite į savo kūną, jo reikmes. Ne laikas rūpintis sveikata, kai jos nebėra!


KLINIKOS SPECIALISTAI

Visi klinikos specialistai yra nuodugniai išstudijavę specifinius klinikoje taikomus diagnostikos ir gydymo metodus bei autorines gyd. E. Lakštausko metodikas. 

Komandos nariai nuolatos lanko profesinio tobulinimosi seminarus ir kursus bei studijuoja "Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centre" pagal specialią LR Sveikatos apsaugos ministerijos aprobuotą tobulinimosi programą, kurioje paskaitų programą ir egzaminus kuruoja Pasaulinės taikomosios kineziologijos asociacijos nariai.

 

Ilgametė gyd. E. Lakštausko praktika rodo, kad kompleksiškai koreguojant ligos atsiradimo mechanizmus, o tuo pačiu gydydant lokalius pokyčius, pasiekiami geresni ir ilgai trunkantys rezultatai. Todėl:

 

 • gydydami laikomės strateginio gydymo plano;
 • įtraukiame geriausius savo srities specialistus kiekvienam taktiniam gydymo aspektui;
 • kiekvienas sudėtingas klinikinis atvejis yra nagrinėjamas kaip atskiras ypatingas klinikinis reiškinys;
 • tais atvejais, kai teigiamos dinamikos nėra, komandiniame pasitarime svarstomi visi galimi strateginiai ar taktiniai keitimai, reikalingi klinikiniam pagerėjimui pasiekti.